Her kan gruppens medlemmer kontaktes

Formand
Tove Nielsen - tove.nielsen3@skolekom.dk 
http://www.tnkunst.dk

Næst formand
Hanne Bertore - hbertore@gmail.com 

Kassere
Kirsten Brandt - kitte@kabelmail.com  
Webmaster
Susanne Larsen - sl.sanne@hotmail.com


Birgith Bejder -
olekochen@mail-telia.dk

Petronella Blokker - petronella@mail.dk

Kirsten Brandt - kitte@kabelmail.com

Kirsten Dankelev - henrikdankelev@hotmail.com

Lotte Ragab Høst -
lotte.ragab4@gmail.com www.lottedesign.dk

Inger From Jakobsen -ifromdk@gmail.com

Preben Jonassen - preben.jonassen@gmail.com

Susanne Larsen - sl.sanne@hotmail.com

Birgit Kappel Nielsen -
birgitkappel@hotmail.com

Else Sand Pedersen - elseogjens@webspeed.dk

Karen Swensson - kswensson@espersenfamily.dk

Pia Tjagvad - pia@hassetjagvad.dk  http://www.hassetjagvad.dk

Annelise Tjagvad -
atkunst@hotmail.com  http://www.atkunst.dk

Skriv en ny kommentar: (Klik her)

123hjemmeside.dk
Tegn tilbage: 160
OK Sender...

Petronella Blokker | Svar 23.02.2016 23.36

min mail-adresse er petronella@mail.dk

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

01.09 | 13:30

Hej Inger.
Tusind tak for din hilsen,den blev jeg glad for,altid rart at høre fra familien hils Anni.Hilsen fra Kirsten

...
19.05 | 16:10

Jeg kan virkelig godt lide dine billeder Kirsten💝👌
En lille hilsen fra din kusine Inger (Rynkjøb )

...
23.02 | 23:36

min mail-adresse er petronella@mail.dk

...
18.01 | 17:30

Jeg vil snarest komme med cv og billeder

...
Du kan lide denne side
Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE